Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

پیشگیری بهتر از درمان

چکیده همان گونه که تمامی مصرف کننده های لوازم الترونیکی از قبیل موبایل و تبلت برای تامین شارژ دستگاهای خود نیازمند کابلهای اورجینال میباشند ما در این مقاله بهترین راه نگهداری از این ابزار پر مصرف را به شما دوستان در ادامه این مقاله بصورت مفصل آموزش میدیم و سعی میکنیم با معرفی چند محصول کارآمد به شما عزیزان تلاشمون رو میکنیم تا بتونید کابل های فابریک رو به بهترین شکل نگهداری کنید.
access_time چهار شنبه 14 مهر 1400
remove_red_eye 616 بازدید
پیشگیری بهتر از درمان
تمامی ما حداقل چندین بار به دلیل خراب شدن کابل های فابریک و اورجینال گوشیهای موبایل و یا تبلت هامون روانه فروشگاه ها یا وب سایت فروش لوازم جانبی موبایل شدیم و مخصوصا کاربرهای دستگاه های ایفون بیشتر از همه چرا این قضیه برای انها بیشتر است به دلیل اینکه شرکت اپل بدلیل حفظ وسلامت محیط زیست اقدام به تولید کابلهایی با روکشهای تجزیه پذیر در دراز مدت نموده است که این حرکت انسان دوستانه  را جدیدا با حذف کردن نایلکس یا همان شیرینگ دور کارتن های ایفون13 دوباره تکرار کرد .

با توجه به این شرایط و مشاهده پارگی کابل مخصوصا کابل ایفون در قسمتهایی که در معرض استفاده زیاد قرار میگیرند که عمری عادی هست ما در مجموعه پیکسل همراه اقدام به توضیع ابزارهایی نمودیم برای جلوگیری از پارگی کابل های شما عزیزان و شما میتوانید بهترین کالاها برای پیشگیری از خراب شدن کابلهای شما محیا ساخته که در چند مدل مختلف به شما عزیزان عرضه مینماید .
برای کابلهای ایفون و ایپد و حتی اپل واچ محافظی رو بشما معرفی میکنیم که هم تهیه این برای شما اقتصادی بوده و هم از خراب شدن زود رس کابلهای شما جلوگیری میکند.

 

 
و شاید بفرمایید که چرا اقتصادی که دلیل ما 4 عددی بودن این محافظ کابل ایفون در هر بسته و دارا بودن یک صدم از هزینه تهیه کابل اروجینال میباشد.
و در اخر ما ابزاری دیگر هم در وبسایتمون داریم برای عزیزانی که از دستگاه های دیگر با برند های متفاوت  استفاده میکنن نظیر سامسونگ شیاِومی ویا هواوی و غیره که براشون محافظ هایی داریم که علاوه بر محافط کابل از انها برای زیبایی کابلها هم میتوانند استفاده منند و خیلی از شیک پوشان از این کالاها برای زیبا کردن و محافظت هندزفری های خود استفاده میکنن.

و این محافظ کابل لیزری در وب سایت ما موجود میباشد
و ممنونیم که وقت با ارزشتون رو در اختیار ما قرار دادید     با تشکر.

مهندس مریم شریفی

1
لطفا منتظر بمانید . . .