Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

دانگل بلوتوث EARLDOM M24

-
رنگ:
گارانتی:
تعداد:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال:   رایگان تومان نا مشخص پس کرایه
زمان ارسال:     روز
مشخصات کلی

EARLDOM M24 BLUETOOTH RECEIVER

 

دانگل بلوتوث EARLDOM M24

 

دانگل بلوتوث EARLDOM مدل EARLDOM M24 بهترین راه حل برای فعال کردن بلوتوث ضبط ماشین و اسپیکرهایی است که به این فناوری پرکاربرد مجهز نشده اند. این روزها استفاده از فناوری بلوتوث کاربردهای فراوانی پیدا کرده است. با استفاده از قابلیت بلوتوث می توانیم بدون نیاز به کابل، به راحتی موسیقی که روی گوشی پخش می کنیم را با دستگاه های دیگر مانند ضبط ماشین و اسپیکر به اشتراک بگذاریم. اگر این قابلیت روی ماشین شما فعال نیست، باید به دنبال راهی مانند استفاده از بلوتوث ماشین Earldom  باشید. در ادامه بیشتر با earldom bluetooth receiver و کاربردهای آن آشنا می شویم.

دانگل earldom bluetooth؛ اتصال سریع دستگاه ها از طریق بلوتوث

دانگل earldom Bluetooth یک فلش بلوتوث کوچک است که به USB ماشین، اسپیکر و کامپیوتر شما متصل می شوند و به عنوان یک گیرنده بلوتوثی عمل می کند. وظیفه این فلش بلوتوث، فراهم کردن امکان اتصال بلوتوثی بین دستگاه هایی است که یکی از آن ها به فناوری بلوتوث مجهز نشده است. دانگل Earldom، شباهت زیادی به یک فلش معمولی دارد و اندازه آن کوچک است. به همین دلیل به راحتی می توانید آن را حمل کنید و در هرجایی که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

طراحی و کیفیت ساخت دانگل بلوتوث ارلدام؛ ساده، کوچک و کارآمد

دانگل بلوتوث usb ارلدام مدل et-m24 با ابعاد 10*17*48  میلی متری و وزن 20 گرمی دارای اندازه کاملا مناسبی برای یک فلش بلوتوثی کوچک و قابل حمل است.  دانگل Earldom دارای طراحی ظریفی است که در نگاه اول ممکن است کمی ضعیف به نظر برسد. اگرچه کیفیت ساخت قطعات داخلی دانگل در سطح قابل قبولی است و می توانید برای مدت طولانی روی آن حساب کنید. با این حال باید مواظب ورود ضربه به این فلش کوچک باشید.

دانگل بلوتوث Earldom با قابلیت اتصال تا فاصله 10 متر

دانگل بلوتوث ارلدام از نسخه 2.1 بلوتوث استفاده می کند. این دانگل قدرتمند برخلاف ظاهر کوچکش توانایی های زیادی دارد و می تواند به راحتی به دستگاه هایی که در فاصله ده متری قرار دارند نیز از طریق بلوتوث متصل شود. البته طبیعی است که در فواصل نزدیک سرعت انتقال اطلاعات و کارایی دانگل Earldom افزایش پیدا می کند. با توجه به نرخ سرعت 3 مگ بر ثانیه طبیعی است که مشکلی از بابت پخش آهنگ ها با بلوتوث نسخه 2.1 نخواهید داشت.

دانگل بلوتوث usb ارلدام مدل et-m24 بدون نیاز به نصب نرم افزار

دانگل بلوتوث ارلدام پس از اتصال به دستگاه مورد نظر از طریق پورت  USB، قابل استفاده بوده و برای کار با آن نیازی به نصب درایور و یا نرم افزار خاصی نخواهد بود. این گیرنده صوتی، با سیستم عاملهای اندروید و iOS نیز سازگار است. بنابراین می توانید گوشی و پخش کننده ماشین خود را به یک دیگر متصل کنید. همچنین وسایل جانبی کامپیوتر که به صورت بلوتوثی کار می کنند نیز می توانند از طریق earldom bluetooth receiver به کامپیوتر های مختلف متصل شوند.

 

برند Earldom
مدل ET-M24
نسخه بلوتوث نسخه 2.1
سیستم عاملهای سازگار اندروید , iOS
برد بی سیم 10 متر
نرخ سرعت 3Mbps
ابعاد 48×17×10 میلی‌متر
وزن 20 گرم

 

دانگل بلوتوث EARLDOM مدلEARLDOM M24 بهترین راه حل برای فعال کردن بلوتوث ضبط ماشین و اسپیکرهایی است که به این فناوری پرکاربرد مجهز نشده اند. این روزها استفاده از فناوری بلوتوث کاربردهای فراوانی پیدا کرده است. با استفاده از قابلیت بلوتوث می توانیم بدون نیاز به کابل، به راحتی موسیقی که روی گوشی پخش می کنیم را با دستگاه های دیگر مانند ضبط ماشین و اسپیکر به اشتراک بگذاریم. اگر این قابلیت روی ماشین شما فعال نیست، باید به دنبال راهی مانند استفاده از بلوتوث ماشین Earldom  باشید. در ادامه بیشتر با earldom bluetooth receiver و کاربردهای آن آشنا می شویم.دانگل earldom bluetooth؛ اتصال سریع دستگاه ها از طریق بلوتوثدانگل earldom Bluetooth یک فلش بلوتوث کوچک است که به USB ماشین، اسپیکر و کامپیوتر شما متصل می شوند و به عنوان یک گیرنده بلوتوثی عمل می کند. وظیفه این فلش بلوتوث، فراهم کردن امکان اتصال بلوتوثی بین دستگاه هایی است که یکی از آن ها به فناوری بلوتوث مجهز نشده است. دانگل Earldom، شباهت زیادی به یک فلش معمولی دارد و اندازه آن کوچک است. به همین دلیل به راحتی می توانید آن را حمل کنید و در هرجایی که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.طراحی و کیفیت ساخت دانگل بلوتوث ارلدام؛ ساده، کوچک و کارآمددانگل بلوتوث usb ارلدام مدل et-m24 با ابعاد 10*17*48  میلی متری و وزن 20 گرمی دارای اندازه کاملا مناسبی برای یک فلش بلوتوثی کوچک و قابل حمل است.  دانگل Earldom دارای طراحی ظریفی است که در نگاه اول ممکن است کمی ضعیف به نظر برسد. اگرچه کیفیت ساخت قطعات داخلی دانگل در سطح قابل قبولی است و می توانید برای مدت طولانی روی آن حساب کنید. با این حال باید مواظب ورود ضربه به این فلش کوچک باشید.دانگل بلوتوث Earldom با قابلیت اتصال تا فاصله 10 متردانگل بلوتوث ارلدام از نسخه 2.1 بلوتوث استفاده می کند. این دانگل قدرتمند برخلاف ظاهر کوچکش توانایی های زیادی دارد و می تواند به راحتی به دستگاه هایی که در فاصله ده متری قرار دارند نیز از طریق بلوتوث متصل شود. البته طبیعی است که در فواصل نزدیک سرعت انتقال اطلاعات و کارایی دانگل Earldom افزایش پیدا می کند. با توجه به نرخ سرعت 3 مگ بر ثانیه طبیعی است که مشکلی از بابت پخش آهنگ ها با بلوتوث نسخه 2.1 نخواهید داشت.دانگل بلوتوث usb ارلدام مدل et-m24 بدون نیاز به نصب نرم افزاردانگل بلوتوث ارلدام پس از اتصال به دستگاه مورد نظر از طریق پورت  USB، قابل استفاده بوده و برای کار با آن نیازی به نصب درایور و یا نرم افزار خاصی نخواهد بود. این گیرنده صوتی، با سیستم عاملهای اندروید و iOS نیز سازگار است. بنابراین می توانید گوشی و پخش کننده ماشین خود را به یک دیگر متصل کنید. همچنین وسایل جانبی کامپیوتر که به صورت بلوتوثی کار می کنند نیز می توانند از طریق earldom bluetooth receiver به کامپیوتر های مختلف متصل شوند.

سید محمد شفیع پور حسینی
دوشنبه 26 مهر 1400 ساعت 09:46

عالی

مدیر چهار شنبه 28 مهر 1400 ساعت 16:34
مبارکتون باشه
افزودن نظر
محصولات مشابه
لطفا منتظر بمانید . . .