Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

کابل سه سر(میکرو-لایتنینگ-تایپ سی) LDNIO LC130

-
رنگ:
گارانتی:
تعداد:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال:   رایگان تومان نا مشخص پس کرایه
زمان ارسال:     روز
مشخصات کلی

کابل سه سر LDNIO LC130

 

کمپانی LDNIOیکی از برندهای مطرح در سراسر دنیاست. این کمپانی طیف گسترده ای از لوازم جانبی موبایل را با بهره بردن از تکنولوژی روز و استفاده بردن از با کیفیت ترین متریال ها تولید می کند و به سراسر دنیا ، صادر می کند. تمامی محصولات این برند را در فروشگاه های اروپایی و آمریکایی چون AMAZON هم می توان مشاهده نمود.

کابل 3 کاره الدینیو LC130 ، یکی از لوازمیست که تمایمی کاربران تلفن های هوشمند باید همیشه آنرا به همراه داشته باشند. ازین محصول ، می توان به عنوان کابل شارژ ویا کابل پاوربانک استفاده نمود که دارای 4 سر است.

سری های USB ، MicroUSB ، lightning و Type-C کاربر را از به همراه داشتن چند نوع کابل ، آسوده میسازد. طراحی بسیار زیبا و جذاب این مدل ، چشم هر کاربری را به خود جذب می کند. همچنین به خاطر ابعاد مناسب به راحتی درون کیف دستی و یا کوله جا می شود و می توان آنرا همه جا به همراه داشت.

خروجی این کابل 3.8 آمپر است و از فناوری Fast Charge هم پشتیبانی می کند. این آمپر برای شارژ کردن انواع موبایل ، تبلت ، دوربین دیجیتال ، موزیک پلیر و ... مناسب است.

در بالای این کابل بند آویز و حلقه قرار دارد تا بتوان این کالا را بند کوله ، ویا حتی جاسوییچی آویز کرد.

کمپانی LDNIOیکی از برندهای مطرح در سراسر دنیاست. این کمپانی طیف گسترده ای از لوازم جانبی موبایل را با بهره بردن از تکنولوژی روز و استفاده بردن از با کیفیت ترین متریال ها تولید می کند و به سراسر دنیا ، صادر می کند. تمامی محصولات این برند را در فروشگاه های اروپایی و آمریکایی چون AMAZON هم می توان مشاهده نمود. کابل 3 کاره الدینیو LC130 ، یکی از لوازمیست که تمایمی کاربران تلفن های هوشمند باید همیشه آنرا به همراه داشته باشند. ازین محصول ، می توان به عنوان کابل شارژ ویا کابل پاوربانک استفاده نمود که دارای 4 سر است. سری های USB ، MicroUSB ، lightning و Type-C کاربر را از به همراه داشتن چند نوع کابل ، آسوده میسازد. طراحی بسیار زیبا و جذاب این مدل ، چشم هر کاربری را به خود جذب می کند. همچنین به خاطر ابعاد مناسب به راحتی درون کیف دستی و یا کوله جا می شود و می توان آنرا همه جا به همراه داشت. خروجی این کابل 3.8 آمپر است و از فناوری Fast Charge هم پشتیبانی می کند. این آمپر برای شارژ کردن انواع موبایل ، تبلت ، دوربین دیجیتال ، موزیک پلیر و ... مناسب است. در بالای این کابل بند آویز و حلقه قرار دارد تا بتوان این کالا را بند کوله ، ویا حتی جاسوییچی آویز کرد.

مريم ميرزايى
دوشنبه 12 مهر 1400 ساعت 08:17

طراحي اين كابل فوق العاده است، و البته بسيار با كيفيت و كاربردي 👌

مدیر دوشنبه 12 مهر 1400 ساعت 09:43
مرسی از خریدتون
افزودن نظر
محصولات مشابه
لطفا منتظر بمانید . . .