Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

بند فلزی کارتیر IWATCH 42-44mm

-
رنگ:
گارانتی:
تعداد:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال:   رایگان تومان نا مشخص
زمان ارسال:     روز
مشخصات کلی

IWATCH 42-44mm STAINLESS STEEL BAND

 

بند فلزی کارتیر IWATCH 42-44mm

 

اپل واچ تقریبا محبوب‌ترین ساعت هوشمندی است که طی سال‌های اخیر به بازار لوازم جانبی گوشی عرضه شده است. هر سال هم سری‌ جدید اپل واچ معرفی می‌شود. همان‌طور که می‌دانید انواع بندهای متنوع نیز برای اپل واچ تولید شده است. به همین علت به‌آسانی می‌توانید بند مورد نظرتان را پیدا کنید و مطابق با سلیقه شخصی‌تان خرید کنید. خرید بند ساعت اپل واچ 44 / 42mm مدل استیل کارتیر می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب شما باشد. این بند از متریال استیل تولید شده و علاوه بر ظاهر زیبا و لوکسی که دارد بسیار مقاوم و بادوام است.همه بندهای استیل اپل واچ چندین ویژگی‌ مشترک دارند. به عنوان مثال همه این بندها خاصیت ضدزنگ و ضدآب دارند.

در این متن به بررسی برخی دیگر از مشخصات بند اپل واچ ۶ زنجیری و سری‌های دیگر این ساعت پرداخته‌ایم.

 • این بند فلزی اپل واچ از متریال استیل ضدزنگ تولید شده است. این بدین معناست که اگر این بند زیبا را تهیه کرده‌اید نباید نگران برخورد آن با قطرات آب باشید. این بند فلزی در برابر آب کاملا مقاوم است.
 • بند استیل ساعت اپل واچ ماندگاری رنگ بالایی دارد. اگر از این بند به‌خوبی مراقبت کنید، تا مدت‌ها بدون اینکه تغییر در ظاهر آن ایجاد شود و یا به اصطلاح کهنه شود می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • قفل بند اپل واچ ۶ با فشار دست به‌راحتی باز و بسته می‌شود. بسیار محکم و سفت است و اگر فعالیت‌های سنگین انجام بدهید از روی مچ دستتان باز نمی‌شود.
 • بند زنانه اپل واچ 6 / SE / 4 / 5 ، نسبت به بندهای دیگر این ساعت کمی وزن بیش‌تری دارد. این ویژگی به علت استفاده از متریال فلز در ساخت این بند استیل می‌باشد.
 • از بند استیل کارتیر اپل واچ می‌توانید برای مراسم‌های رسمی، مهمانی‌ها و محیط کاری خود استفاده کنید. این بند با استایل رسمی و کلاسیک سازگارتر است.
 • ناگفته نماند که بند استیل اپل واچ مدل کارتیر به دلیل وزن بیش‌تر نسبت به بندهای سیلیکونی، برای انجام فعالیت‌های ورزشی چندان مناسب به‌نظر نمی‌رسد. بهتر است از بندهای سیلیکونی برای فعالیت‌های ورزشی خود استفاده کنید.

 

 

اندازه

 42/44 میلی متر

جنس

 استیل ضدزنگ 

سازگاری با ساعت های
 • اپل واچ سری ۶ سایز ۴۴mm
 • اپل واچ Se سایز ۴۴mm
 • اپل واچ ۵ سایز ۴۴mm
 • اپل واچ ۴ سایز ۴۴mm
 • اپل واچ ۳ سایز ۴۲mm

اپل واچ تقریبا محبوب‌ترین ساعت هوشمندی است که طی سال‌های اخیر به بازار لوازم جانبی گوشی عرضه شده است. هر سال هم سری‌ جدید اپل واچ معرفی می‌شود. همان‌طور که می‌دانید انواع بندهای متنوع نیز برای اپل واچ تولید شده است. به همین علت به‌آسانی می‌توانید بند مورد نظرتان را پیدا کنید و مطابق با سلیقه شخصی‌تان خرید کنید. خرید بند ساعت اپل واچ 44 / 42mm مدل استیل کارتیر می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب شما باشد. این بند از متریال استیل تولید شده و علاوه بر ظاهر زیبا و لوکسی که دارد بسیار مقاوم و بادوام است.

افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .