Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

محافظ لنز شبرنگ IPHONE12 PROMAX

-
رنگ:
گارانتی:
تعداد:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال:   رایگان تومان نا مشخص
زمان ارسال:     روز
مشخصات کلی

IPHONE12 PROMAX LENS PROTECTOR

 

محافظ لنز شبرنگ IPHONE12 PROMAX

 

دوربین گوشی یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن است و هنگام خرید هم از مهم‌ترین پارامترهایی است که به آن دقت می‌کنیم. این بخش اتفاقا یکی از حساس‌ترین قسمت‌های گوشی هم هست. یک ضربه‌ی کوچک، برخورد با اشیاء تیز یا ورود گرد و غبار به مرور زمان می‌تواند دوربین را خراب کند و دیگر کیفیت اولیه را تجربه نخواهید کرد. علی‌الخصوص که گوشی‌های امروزی دارای چند لنز هم هستند و اهمیت مراقبت از آن‌ها دوچندان می‌شود. با خرید گلس لنز شب رنگ گوشی اپل آیفون Apple iPhone 12 Pro Max نه تنها می‌توانید از لنز دوربین خود بهتر محافظت کنید، بلکه این محافظ با شب رنگ بودنش ظاهر جذابی را هم در اختیار شما می‌گذارد که از آن لذت زیادی خواهید برد.

این رینگ محافظ ظاهری جذاب به گوشی شما می‌دهد. در تاریکی نور زیبایی از خود ساطع می‌کند و با آن خاص‌تر به نظر می‌رسید. به علاوه از لنزهای حساس دوربین هم محافظت می‌کند. تغییری در کیفیت آن‌ها ایجاد نمی‌کند و آن‌ها را هم مسدود نمی‌کند. 

این گلس کاملا امن است. اجازه نمی‌دهد هیچ خط و خراشی روی لنز دوربین بیفتد و در برابر ضربه هم مقاومت بسیار بالایی از خودش نشان می‌دهد.

 

مناسب برای گوشی

اپل ایفون 12 پرو مکس

نوع

رینگی + شب رنگ

مقاومت در برابر ضربه

دارد

مقاومت در برابر خط و خش

دارد

مشخصات دیگر

مقاوم در مقابل خط و خش

دارای وضوح و شفافیت بالا

حفظ کیفیت و وضوح تصاویر

ضخامت کم

منعطف

مناسب برای چسباندن بر روی لنز دوربین گوشی

قابلیت نصب آسان

مقاوم در برابر ضربه ، سایش ، خراش و نفوذ گرد و خاک

جذابیت در شب

نوع محافظ لنز:

دوربین گوشی یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن است و هنگام خرید هم از مهم‌ترین پارامترهایی است که به آن دقت می‌کنیم. این بخش اتفاقا یکی از حساس‌ترین قسمت‌های گوشی هم هست. یک ضربه‌ی کوچک، برخورد با اشیاء تیز یا ورود گرد و غبار به مرور زمان می‌تواند دوربین را خراب کند و دیگر کیفیت اولیه را تجربه نخواهید کرد. علی‌الخصوص که گوشی‌های امروزی دارای چند لنز هم هستند و اهمیت مراقبت از آن‌ها دوچندان می‌شود. با خرید گلس لنز شب رنگ گوشی اپل آیفون Apple iPhone 12 Pro Max نه تنها می‌توانید از لنز دوربین خود بهتر محافظت کنید، بلکه این محافظ با شب رنگ بودنش ظاهر جذابی را هم در اختیار شما می‌گذارد که از آن لذت زیادی خواهید برد.این رینگ محافظ ظاهری جذاب به گوشی شما می‌دهد. در تاریکی نور زیبایی از خود ساطع می‌کند و با آن خاص‌تر به نظر می‌رسید. به علاوه از لنزهای حساس دوربین هم محافظت می‌کند. تغییری در کیفیت آن‌ها ایجاد نمی‌کند و آن‌ها را هم مسدود نمی‌کند. این گلس کاملا امن است. اجازه نمی‌دهد هیچ خط و خراشی روی لنز دوربین بیفتد و در برابر ضربه هم مقاومت بسیار بالایی از خودش نشان می‌دهد.

افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .