Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

باتری اورجینال NOKIA BL5CT

-
رنگ:
گارانتی:
تعداد:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال:   رایگان تومان نا مشخص پس کرایه
زمان ارسال:     روز
مشخصات کلی

NOKIA BL5CT ORIGINAL BATTERY

 

باتری اورجینال NOKIA BL5CT

 

توضیحات فنی باتری NOKIA BL5CT

این باتری موبایل با کد فنی BL-5CT از نوع لیتیوم یون است و قابلیت شارژ مجدد دارد . ولتاژ شارژ این باتری 4.2 ولت و ولتاژ اسمی (خروجی) آن  3.7 ولت می باشد که با توجه به ظرفیت 1050 میلی آمپر ساعتی این باتری امکان ذخیره 3.9 وات ساعت انرژی الکتریکی را دارد و برای شارژ گوشی NOKIA BL5CT مناسب است.

 

ویژگی های باتری لیتیوم یون li-io

باتری گوشیهای موبایل، منبع ذخیره انرژی الکتریکی برای فعالیت آنها هستند. این باتریها در دو نوع لیتیوم یونی(Li-Ion) و لیتیوم پلیمری(Li-Polymer, Li-Ion Polymer) در دسترس هستند. باتریهای لیتیوم یونی نسبت به نوع پلیمری قیمت کمتری دارند.این باتری ها وزن بیشتری دارند و چگالی آنها بالاتر است. چگالی بیشتر به این معناست که میتوانند انرژی بیشتری را در خود ذخیره کنند وتخلیه انرژی کمی دارند . این باتری ها نسبت به شوک دمایی و گرم و سرد شدن ناگهانی حساس هستند و در دمای بالاتر از 60درجه و کمتر از 20- سانتی گراد کارایی خود را از دست می دهند. اخیرا مصرف این باتریها در ساخت پاور بانک Power Bank بسیار کاربرد پیدا کرده است.

 

با شارژ درست عمر باتری را افزایش دهیم

اگر سیکل شارژ باتری های لیتیوم یونی درست رعایت نشود و یا پس از مدتی شارژ نشوند، سلول مربوطه از بین خواهد رفت. از این رو نسبت به زمان شارژ شدن بسیار حساس خواهند بود. توصیه می شود در صورت پایین آمدن درصد شارژ باتری گوشی (زیر 20%) آن را حتما به شارژر متصل کنید و زمانی که شارژ آن به حد نصاب رسید(بالای 90%) آن را از شارژر جدا کنید. با رسیدن شارژ گوشی به بالای 80 در صد و افزایش ولتاژ باتری به بالای 4 ولت جریان و سرعت شارژ باتری کاهش می یابد ، که این عامل در طولانی مدت می تواند عمر مفید باتری را کاهش دهد به همین دلیل توصیه می شود قبل از رسیدن به میزان شارژ100 % آن را از شارژر جدا کنید. بهینه است که یک بار در ماه گوشی خود را شارژ کامل(100%) کنید.

 

شرایط گارانتی

باطری های موجود در سایت پیکسل همراه دارای 12 ماه گارانتی بی قید و شرط (حتی بادگردگی باتری) می باشد، لازم به ذکر است که باتری های داخلی (دارای فلت اتصال) مشمول 6 ماه گارانتی می شود.

مشخصات فنی      

 

مدل

BL-5CT

ظرفیت

1050 میلی آمپر ساعت

گوشی سازگار

NOKIA BL5CT

 

گارانتی:
گارانتی:
افزودن نظر
محصولات مشابه
لطفا منتظر بمانید . . .