Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

باطری اورجینال تبلت SAMSUNG NOTE8 N5100

-
رنگ:
گارانتی:
تعداد:
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان

مقایسه
فروشندگان
قیمت: تومان
ویژگی رقابتی
هزینه ارسال:   رایگان تومان نا مشخص پس کرایه
زمان ارسال:     روز
مشخصات کلی

SAMSUNG NOTE8 N5100 ORIGINAL BATTERY

 

باطری اورجینال تبلت SAMSUNG NOTE8 N5100

 

توضیحات فنی باتری SAMSUNG NOTE8 N5100

این باتری موبایل با کد فنی SP3770E1H از نوع لیتیوم یون است و قابلیت شارژ مجدد دارد . ولتاژ شارژ این باتری 4.3 ولت و ولتاژ اسمی (خروجی) آن  3.75 ولت می باشد که با توجه به ظرفیت 4600 میلی آمپر ساعتی این باتری امکان ذخیره 17.25 وات ساعت انرژی الکتریکی را دارد و برای شارژ گوشی SAMSUNG NOTE8 N5100 مناسب است.

 

ویژگی های باتری لیتیوم یون li-io

باتری گوشیهای موبایل، منبع ذخیره انرژی الکتریکی برای فعالیت آنها هستند. این باتریها در دو نوع لیتیوم یونی(Li-Ion) و لیتیوم پلیمری(Li-Polymer, Li-Ion Polymer) در دسترس هستند. باتریهای لیتیوم یونی نسبت به نوع پلیمری قیمت کمتری دارند.این باتری ها وزن بیشتری دارند و چگالی آنها بالاتر است. چگالی بیشتر به این معناست که میتوانند انرژی بیشتری را در خود ذخیره کنند وتخلیه انرژی کمی دارند . این باتری ها نسبت به شوک دمایی و گرم و سرد شدن ناگهانی حساس هستند و در دمای بالاتر از 60درجه و کمتر از 20- سانتی گراد کارایی خود را از دست می دهند. اخیرا مصرف این باتریها در ساخت پاور بانک Power Bank بسیار کاربرد پیدا کرده است.

 

با شارژ درست عمر باتری را افزایش دهیم

اگر سیکل شارژ باتری های لیتیوم یونی درست رعایت نشود و یا پس از مدتی شارژ نشوند، سلول مربوطه از بین خواهد رفت. از این رو نسبت به زمان شارژ شدن بسیار حساس خواهند بود. توصیه می شود در صورت پایین آمدن درصد شارژ باتری گوشی (زیر 20%) آن را حتما به شارژر متصل کنید و زمانی که شارژ آن به حد نصاب رسید(بالای 90%) آن را از شارژر جدا کنید. با رسیدن شارژ گوشی به بالای 80 در صد و افزایش ولتاژ باتری به بالای 4 ولت جریان و سرعت شارژ باتری کاهش می یابد ، که این عامل در طولانی مدت می تواند عمر مفید باتری را کاهش دهد به همین دلیل توصیه می شود قبل از رسیدن به میزان شارژ100 % آن را از شارژر جدا کنید. بهینه است که یک بار در ماه گوشی خود را شارژ کامل(100%) کنید.

 

شرایط گارانتی

باطری های موجود در سایت پیکسل همراه دارای 12 ماه گارانتی بی قید و شرط (حتی بادگردگی باتری) می باشد، لازم به ذکر است که باتری های داخلی (دارای فلت اتصال) مشمول 6 ماه گارانتی می شود.

مشخصات فنی      

 

مدل

SP3770E1H

ظرفیت

4600 میلی آمپر ساعت

گوشی سازگار

SAMSUNG NOTE8 N5100

گارانتی:
افزودن نظر
محصولات مشابه
لطفا منتظر بمانید . . .