Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به

شرایط بازگرداندن کالا

چکیده
خلاصه شرایط بازگرداندن کالا
شرایط بازگرداندن کالا

پیشاپیش از اینکه فروشگاه پیکسل همراه را برای تامین کالای موردنیاز خود انتخاب کرده اید سپاس گذاریم و امیدواریم که بتوانیم نیازها و خواسته ها ی شما را در این خصوص برآ ورده سازیم.

مدیریت فروشگاه پیکسل همراه و کلیه ی کارکنان این مجموعه در تلاش هستند که شما، کاربرگرامی دربهترین شرایط و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید، از همین رو خدماتی را باعنوان خدمات پس از فروش به شما ارائه می دهیم.در ابتدا کلیه ی محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مشتری برسندمانند گروه کالاهای مصرفی مانند کیف،قاب،محافظ های صفحه نمایش و کلیه ی کالای مصرفی و غیربرقی و نظایرآن  که درآن صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت 7 روزه برای بازگشت کالا ندارند ،اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل بازگشت خواهند بود.

کلیه ی کالاهایی که از طرف فروشگاه پیکسل همراه به عنوان هدیه ارسال می شوند،شامل بازگشت 7 روزه کالا نمی شوند.

در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فیزیکی باشد،باید تا حداکثر 24 ساعت به بخش خدمات پس از فروش پیکسل همراه اطلاع داده شود.

محصولاتی که از جانب شرکت های تامین کننده، شامل گارانتی می باشند، پس از ارسال کالا به بخش خدمات پس از فروش پیکسل همراه فرایند بررسی و ارسال نتیجه به مشتری 20 روز کاری زمان می برد.

محصولاتی که توسط خود فروشگاه پیکسل همراه گارانتی می شود،باتوجه به تاریخ روی برچسب گارانتی کالا پس از ارسال تعویض خواهد شد.

هنگام تعویض، پکیج کالا همراه کالا باشد.

 

لطفا منتظر بمانید . . .