Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 ارسال به
قوانین و مقررات

مشتری عزیز ، از اینکه فروشگاه اینترنتی پیکسل همراه را برای تامین کالا و خدمات موردنیازتان انتخاب کرده اید، بسیار خرسندیم.مجموعه مدیریت و کارکنان پیکسل همراه تمام تلاش خودرا به کار خواهند گرفت تا با ارائه خدماتی با کیفیت،تجربه ای متفاوت از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی پیکسل همرا و کاربران، مجموعه ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می رسد.خواهشمند است ، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره مندی از خدمات فروشگاه اینترنتی پیکسل همرا اقدام کنید.

قوانین عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت پیکسل همراه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و هردو طرف ( پیکسل همراه ، و کاربران یا همان مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود براساس قوانین جاری کشور متعهد هستند.

در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های پیکسل همراه تغییراتی در آینده ایجاد شود،در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر(فروش بصورت خرده و عمده انجام می شود) :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است،به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پیکسل همراه اقدام کند.

فروشگاه پیکسل همراه یک وبسایت خرده فروشی آنلاین برای مشتری یا کاربر مصرف کننده است،طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

تعریف همکار یا مشتری خرید عمده :

همکار یا مشتری که به عنوان همکار در صنف کامپیوتر،موبایل، الکترونیک و کالای دیجیتال فعالیت می کند به شخص ، شرکت، یا فروشگاهی گفته می شود که در بخش ثبت نام همکاران فرم را پر کرده و مورد تایید مجموعه پیکسل همراه قرار گرفته باشد.

همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی پیکسل همراه بخش خرید همکاران و عمده فروشان نیز دارد ، که با ثبت نام در بخش همکاران و تایید آن از سمت پیکسل همراه قیمت های همکاری و حداقل تعداد خریدها برای همکار مشخص می شود.و مشتری همکار یا هرکسی که به عنوان همکار خرید عمده و کلی انجام می دهد ، شرایط قیمت گذاری و پرداخت برای آن با مشتری مصرف کننده متفاوت است.

تعریف فروشنده و شرایط کالای فروشندگان :

محصولات ارائه شده در وبسایت،یا توسط پیکسل همراه از شرکت های معتبر واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه    می شود یا برخی فروشندگان با پیکسل همراه همکاری می کنند و محصولات خود را به واسطه این فروشگاه اینترنتی ، به صورت آنلاین به فروش می رسانند.منظور از کالای فروشندگان ، گروه دوم است و فروشنده ، شخص حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وبسایت پیکسل همراه عرضه کرده ، به فروش می رساند،همچنین اعتبار فروشنده ها توسط پیکسل همراه بررسی و مدارک موردنیاز ایشان اخذ می شود.

 • مسئولیت های مربوط به کیفیت، قیمت ، محتواف شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول برعهده فروشندگان است.
 • سفارش هایی که دارای حئاقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 17 هر روز کاری ،نهایی شوند ، حداقل 24 ساعت بعد ( طبق زمان تحویل اعلام شده در سایت ) در تهران و شهرستان ها ف ارسال خواهند شد.
 • 24 ساعت فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان ، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ف شروع پردازش سفارش حداکثر 24 ساعت پس از زمان سفارش گذاری در پیکسل همراه است.
 • منظور از 24 ساعت ، زمان آماده سازی و ارسال کالا به انبار پیکسل همراه توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
 • در شرایط خاص مثل فروش ویژه ، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و پیکسل همراه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام و فروش را متوقف کند.
 • در صورتی که پیکسل همراه تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد. میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی شود و این کالا ها مشمول استفاده از این تخفیف ها نمی شوند.
 • نحوه برگشت از فروش کالا های فروشندگان طبق رویه پیکسل همراه است ، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده میگیرد.

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش :

 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنا تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه ی سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.پیکسل همراه به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.
 • کلیه ی سفارش های ثبت شده در سایت پیکسل همرزاه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور به وسله شماره موبایل در صف پردازش قرار میگیرند..پیکسل همراه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد.با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولی در پیکسل همراه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای پیکسل همراه ،محفوظ است.و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین کند.همچنین منتظر موجود شدن دوباره کالا در سایت باشد.

توجه : ممکن است ایمیل مربوط به سفارش شما به هر دلیلی در بخش صندوق ایمیل قرار نگیرد،لطفا دراین صورت که ایمیل به صندو ایمیل وارد کرده هنگام سفارش و ثبت نام نیامده است،بخش هرزنامه  ایمیل خود را بررسی کنید و در صورت نبودن و عدم دریافت ایمیل با پیکسل همراه تماس بگیرید.

 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • پیکسل همراه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدی ،اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه ی سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری ، پردازش و ارسال می شود.حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی ، برای پیکسل همراه محفوظ است.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود یا آپدیت نبودن کالاهای درج شده در هر تاریخ و ساعت از سفارش در سایت پیکسل همراه ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری ، برای پیکسل همراه محفوظ است.پیکسل همراه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت پیکسل همراه می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند.بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ،سفاارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.بنابراین درج آدرس،ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، پیکسل همراه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین مشتریان هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد.بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش ،نسبت به این مسیله دقت لازم را داشته باشند.
 • امکان پرداخت در محل برای سفارش هایی که از طریق باربری ارسال می شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیونریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال ، مبلغ اینگونه سفارش ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوددر حال حاضر سرویس پرداخت در محل برای پیکسل همراه فعال نیس و امکن ارسال کالا و پرداخت در محل مقدور نمی باشد.
لطفا منتظر بمانید . . .